Muzyka i rozrywka w różnej postaci – johnnycoyote.pl

Super User

telecaster ge954ca6e7 640Wesele to jedna z najważniejszych imprez w naszym życiu. Jak ją zorganizować by na dłużej zapadła w pamięci? Jak wybrać zespół, jaki catering wybrać, o które elementy warto zadbać w pierwszej kolejności? Jeśli jesteście ciekawi jak mogą wyglądać takowe przygotowania od zaplecza – przeczytajcie poniższy tekst.

Pierwszą z najistotniejszych kwestii jest dobór sali, jej wystrój, sporządzenia listy odpowiednich członków rodziny. Jednakże – by goście byli ukontentowani - niezbędne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery. Przede wszystkim odpowiedzialnym za tą opcję jest ...muzyka! Należałoby ją przygotować tak, by każdy z gości znalazł coś pod swój gust, oraz by inspirowała do tańca – ale także chwilami pozwoliła odpocząć.

Kolejną bardzo ważną sferą - oprócz muzyki - jest jedzenie. Możemy oczywiście załatwić dania cateringowe – ale nie ma to jak zaprzyjaźnione kucharki z prawdziwego zdarzenia! Mają one najczęściej własne wypróbowane sposoby i tajemnice! Słyszeliście że kucharki w trakcie gotowania zazwyczaj zakładają rękawiczki medyczne? Jest to świetny patent na sterylne i niezniszczone dłonie pomimo wielu kilogramów obranych kartofli. W tej materii najbardziej sprawdzają się rękawice winylowe bezpudrowe. Część kadry gastronomicznej stosuje zamiennie rękawiczki chirurgiczne. Metody te wpływają na estetykę naszych rąk.

Co poza tym przyda się w kuchni żeby przygotowywane potrawy nie tylko były smaczne, ale także higieniczne i zdrowe? Niezbędne są na pewno nakrycia na głowę, które sprawią że w daniach nie natkniemy się na żadne włosy. Chyba nie ma nic bardziej obrzydliwego niż jakiś kosmyk nawet w najznakomitszym daniu na globie! Obowiązkowy jest także kuchenny fartuch. Z chirurgiczną dokładnością możemy w nim siekać czosnek, marchewkę lub nawet buraki, nie brudząc przy tej czynności ubrań kucharki.

hand disinfection gaf4f49939 640Na udanym przyjęciu weselnym nie powinno zabraknąć zabaw. Wszyscy znają taniec z krzesełkami, lub przekłuwanie balonów. Tutaj możemy zaskoczyć uczestników i wprowadzić coś nowego – i np. w miejsce tradycyjnych balonów nadmuchać.... rękawice chirurgiczne!

Kolejnym elementem jest zorganizowanie noclegu dla naszych gości pochodzących z odległych regionów. Tutaj także mamy poradę – by zapobiec ogromnej ilości rzeczy do prania – dobrym sposobem jest pościel jednorazowa.