Super User
Kategoria:

ballet pose gac50ba473 640Szukasz interesującej możliwości czynnego spożytkowania wolnych chwil? Wypróbuj taniec! Wcale nie musisz tańczyć zawodowo. To wspaniały sposób na odprężenie, a jednocześnie trening i okazja spalenia ponadprogramowych kalorii. Sprawdź, jakich pożytku są w stanie dostarczyć Ci zajęcia taneczne!

Super User
Kategoria:

woman g362bd940c 640Przy stole wigilijnym poruszanych jest mnóstwo tematów, także tych powiązanych ze spektaklami, a także całkowitym funkcjonowaniem instytucji kulturalnych. Wiele ludzi zastanawia się wówczas jak zarządcy tych wielkich budynków radzą sobie z logistyką, oraz wszystkimi sprawami zespolonymi z ogrzewaniem, a także prądem.

Super User
Kategoria:

mona lisa 5048372 1920W aktualnych czasach udanie się do kina, czy do opery jest związane z dopasowywaniem się do wielu obostrzeń. Na zaproszeniach i przed budynkiem mamy możliwość zaobserwować wiele sloganów mówiących nam o przestrzeganiu dystansu, lub obowiązku noszenia maseczki. Dzięki tym przepisom mamy możliwość wyjść z własnych 4 kątów - i móc się napawać kinem i teatrem, tak jak przed czasem pandemii.

Super User
Kategoria:

walt disney center 1629173 1920Dawniej mianem arcydzieła traktowało się wyłącznie dzieła z zakresu malowideł na płótnie, rzeźbiarstwa, czy rysunku. Obecnie sztuka jest obecna bez mała w każdej jednej dziedzinie naszego egzystowania. Lubimy otaczać się estetycznymi przedmiotami, spędzać czas w stylowych pomieszczeniach, ma to oddziaływanie na lepsze morale i optymizm. Nic dziwnego, że na popularności zyskała twórczość artystyczna użytkowa.