Muzyka i rozrywka w różnej postaci – johnnycoyote.pl

Super User

film chorobaChoroby nie zdają się być problemem tylko zwykłych ludzi. Dotyczą również sław. Nie jest to czymś nieoczywistym, a dzisiaj nikt nie ukrywa się ze swoimi bolączkami oraz nikt nie jest przez własne choroby dyskryminowany.

Prędzej wywołuje on żal społeczności. Często znani artyści korzystają i używają własną popularność w dobry sposób oraz włączają się w tworzenie akcji zbierania datków ludziom chorych. Powstają wciąż nowe fundacje, a w internecie wciąż wyskakują nowe powiadomienia o zbieraniu pieniędzy.

Osoba sławna, która ma problemy zdrowotne, ma szansę szybko wypromować akcję oraz nazbierać środki na badania ludziom w podobnej sytuacji fizycznej, w jakiej ona się znajduje. Posiada też szansę na poszerzenie świadomości o danej chorobie. Ktoś, kto odnosi triumf w branży artystycznej jest fantastycznym wsparciem dla cierpiących, którzy zazwyczaj potrzebują podpory. Taka sławna osoba, jaka pomimo choroby ma powodzenie, jest doskonałym dla innych przykładem oraz udowadnia, że da się zwyciężyć albo żyć z chorobą, a poddawanie się nie wchodzi w grę.

pomiaryWielu ludzi, zapewne więcej, aniżeli się spodziewamy, na przykład cierpi na cukrzycę typu pierwszego albo drugiego. Gwiazdy obnoszą się z posiadaniem pompy insulinowej, czy też z aplikowaniem sobie insuliny w centrum miasta. Mierzenie cukru przykładowo przed koncertem również przeprowadzane w ukryciu. Da się czasami znaleźć dane na temat sław z Ameryki, które zapadły w śpiączkę przez cukrzycę oraz teraz świadomie rozpowiadają się o swojej chorobie oraz metodach jej nadzorowania.

Inni cierpią na przykład na przewlekły ból. Artyści coraz pewniej mówią na ten temat publicznie i zarazem jakoś popularyzują sposoby ich kurowania, np. w klinikach leczenia bólu,. Mnogość osób ma do czynienia z tymi przypadłościami, nawet o tym nie wiedząc. Boli ich głowa, kłuje w brzuchu, łamią kości. Gdy cierpią na coś podobnego również gwiazdy, muzycy, pisarze – nam jest lepiej, bo mamy świadomość, że to normalne. Od sław słyszymy, że zazwyczaj połykanie kilogramów antybiotyków to nie dobre rozwiązanie, że istnieją lepsze sposoby na walkę z chorobami, przykładowo rehabilitacja, masaże.