Muzyka i rozrywka w różnej postaci – johnnycoyote.pl

Super User

Ostatnio można zauważyć, że ludzie dzielą się na dwie grupy – jedni uwielbiają Star Warsy (mają wszystko w ich motywy: kubki, pościele, ciuchy itd.) oraz na tych, którzy nienawidzą tych filmów i całej tej kultury, która się wokół nich wytworzyła. Lepiej żeby przedstawiciele tych dwóch grup nie spotkali się np. przy stole wigilijnym ;)

 

Oczywiście są to tylko żarty, każdy ma przecież prawo do swojego zdania i nie wszystkim musi się podobać dokładnie to samo. Trzeba jedynie umieć uszanować czyjeś zdanie. W Polsce najnowszą część – Ostatni Jedi można oglądać w kinach już od 14 grudnia. Jeżeli mamy w rodzinie fana tych filmów, może warto pomyśleć, żeby zabrać go do kina z okazji świąt?

Będzie to zapewne jeden z fajniejszych prezentów. Możemy albo wybrać się wspólnie jeszcze przed świętami, albo na przykład możemy kupić bilety w prezencie pod choinkę, o ile oczywiście wiemy, że w konkretnym dniu obdarowany będzie mógł z nich skorzystać. Jedno jest pewne – nie będziemy mieli problemu ze zrobienie prezentu pod choinkę dla fana Gwiezdnych Wojen.