Super User
Kategoria:

harmonica g0d4ab328c 640Scenarzyści uwielbiają uciekać się do znanych dzieł literackich (aczkolwiek w sumie nie jedynie) aranżując tematykę filmów czy też seriali. Za każdym razem, gdy dochodzi do ekranizacji pewnej publikacji, ukazuje się zagadnienie zgodności przedstawienia. Temat bardzo intrygujący i rozległy, jaki prowokuje obszerne dysputy. Nie ma znaczenia forma ani tematyka powstałych filmów. Najważniejsze jest czy oddają koncepcję autora.

Super User
Kategoria:

acoustic g9db54e057 640Sprzątanie wielkopowierzchniowych budynków przeznaczonych na wydarzenia kulturalne jest wyjątkowo ważne, gdyż muszą być to w każdej sytuacji budynki dobrze prezentujące się. Osoby biorące udział w różnych wydarzeniach chcą spędzać czas w korzystnym klimacie, a schludność również na to wpływa.

Super User
Kategoria:

doctor 2568481 1920Kto z czytelników nie widział Doctora House'a? Ten znany serial niegdyś notował niezwykle dużą oglądalność. Zanim stał się popularny wiele osób oglądało losy lekarzy z serialu „Ostry Dyżur”. Temat powiązany z lekarzami, czy ośrodkiem zdrowia występuje w co najmniej kilku słynnych serialach.