Muzyka i rozrywka w różnej postaci – johnnycoyote.pl

Super User

GoTMamy fajną informację dla wszystkich miłośników serialu „Gra o Tron”. Przygody oraz intrygi rządzące krainą Westeros już zaraz będą miały własną kontynuację.

Następny sezon serialu będzie posiadał swoją premierę już 16 lipca bieżącego roku. Dla wielu wielbicieli produkcji oznacza to następne wieczory spędzone z bohaterami urodzonymi w mózgu George’a R.R. Martina. Według prognozy twórców gra o Żelazny Tron będzie jeszcze bardziej zacięta oraz gorąca.

Gra o Tron dostała szereg statuetek oraz nagród. W 2015 roku produkcja dostała aż 12 statuetek Emmy. Wszystko wygląda na to, iż siódmy sezon nie zamierza obniżać poprzeczki. Bieżące wydarzenia wyprowadziły bohaterów na nieznane wody złych również surowych poczynań. W serii nie zabraknie zemsty za zdradę. W tym sezonie na znaczeniu zyska bezwzględny ród Boltonów. Jak przekonaliśmy się w starych odcinkach, dla wielu bohaterów gra o władzę wiąże się z zagrożeniem straty życia albo ukochanych.

sezon8Gra o Tron od początku oferuje fanom wydarzenie na najpiękniejszym poziomie. Wielbiciele linii pokochali serial za niebanalność fabuły oraz intensywność charakterów. To rzeczywiście sylwetki dodatkowo ich wzajemne relacje są przeniesione ze świata rzeczywistego. To wszystko powoduje, iż mimo, że akcja umieszczona jest w mitycznym świecie, to wciąż jest wyjątkowo przyjazna widzowi. Smoki też reszta fantastycznych cudów nie przeszkadzają wcale w przeżywaniu wraz z bohaterami serialu dużych emocji.

Seria powoli dobiega końca. Ósmy sezon będzie już ostatnim. Tym znaczniejsze jest, aby być na bieżąco ze wszelkimi zdarzeniami i żeby nie opuścić żadnego odcinka serii. Z pewnością oglądanie zaległych odcinków po ukończeniu serialu nie przyniesie już takiej satysfakcji. Co więcej, ominie nas dużo dyskusji w środowisku, fanów Gry o Tron w otóż nie brakuje. Serial już na początku spotkał się z dobrą opinią krytyków również oczywistym uwielbieniem fanów. Gra o Tron to przede wszystkim bestsellerowa seria książek i stworzony na jej idei serial. Choć twórcy otwarcie przyznają się, że część wydarzeń została zastąpiona, żeby bardziej odpowiadała do wizji serialu oraz swobód, które zapewnia przedstawienie zdarzeń z Westeros na ekranie. My się obecnie nie możemy doczekać kolejnego sezonu, ale sądząc po wrzawie w Necie, nie tylko my. Nie pozostaje więc nic innego, niż tylko cierpliwie wyglądać na premierę następnego sezonu. Zwiastun jest aktualnie widoczny w sieci, można wówczas przynajmniej częściowo zaspokoić nasz apetyt na świeże wydarzenia.