Home

Super User

paintballOd jakiegoś czasu, szukamy ze znajomymi innych niż dotychczas form spędzania wolnego czasu. Stwierdziliśmy, że trzeba się trochę poruszać, a nie tylko umawiać się na spotkania przy alkoholu.

Dlatego wypróbowaliśmy już kilka różnych rozrywek, których wcześniej nie znaliśmy. Teraz zastanawiamy się na wybraniem się na paintball. Nie wiemy tylko, czy będziemy mogli się tam wybrać w pełnym składzie.

paintball 2Zastanawiamy się, czy w ogóle dobrze jest się tam wybierać w mieszanym składzie. Mężczyźni w końcu łatwiej chyba przyjmują na siebie kule, a kobiety mogą zaraz odmawiać gry ze względu na duży ból i ryzyko pojawienia się dużej ilości siniaków. Nie wiem czy może macie z tym doświadczeni i jesteście w stanie nam pomóc w tej kwestii? Nie chcemy też ciągnąc tam kogoś, żeby po 5 minutach gry się rozmyślił, bo to zepsuje całą atmosferę.

Myślimy też, że lepiej zostawić w domu tych którzy nie mają ochoty na takie gry i nie musieć się tym stresować w trakcie zabawy. Niestety jak za dużo osób nie będzie chciało z nami pójść to może się okazać, że będziemy i mieli zbyt małą grupę i wtedy wszyscy musielibyśmy zrezygnować z rozrywki, a tego nie chcemy. Jak nam się uda to damy znać czy w ogóle było warto i jak to ostatecznie rozwiązaliśmy.